pomoce dla słabowidzących

Jeżeli masz problem ze wzrokiem, którego nie da się rozwiązać za pomocą tradycyjnych rozwiązań okularowych, to najprawdopodobniej potrzebujesz jednego z produktów z tego działu. W zakładce „Gdzie kupić” znajdziesz adresy współpracujących z nami zakładów optycznych i ośrodków rehabilitacji, które dobiorą najbardziej odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie oraz zrealizują receptę (także z refundacją). Jeżeli prowadzisz zakład optyczny i chcesz rozszerzyć ofertę o profesjonalny dobór pomocy optycznych – skontaktuj się z nami – prowadzimy szkolenia z doboru i pomożemy skomponować optymalny zestaw.

A.Schweizer  – niemiecki producent pomocy powiększających. Od 1900r. Schweizer zajmuje się produkcją lup i lunet powiększających w pełnym zakresie mocy. Produkty tej firmy można znaleźć w 40 krajach na całym świecie.

Zapraszam do zapoznania się z katalogiem

Multilens AB – jedno z najbardziej kreatywnych laboratoriów oferujących okulary z filtrami i unikalnymi rozwiązaniami powiększającymi. Multilens specjalizuje się w produkcji nietypowych soczewek okularowych i kontaktowych, łącząc rzemieślniczą precyzję i jakość z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii produkcji. Wiele oferowanych przez tą szwedzką firmę rozwiązań nie ma swoich odpowiedników na rynku.

Katalog modeli okularów z filtrami:

C.O.I.L. (Combined Optical Industries Ltd.) – założona w 1936 roku przez Artura Kingstona stała się rozpoznawalna jako lider optyki z tworzyw sztucznych. Firma stała się pionierem w technikach precyzyjnego odlewania plastikowych soczewek za pomocą wtrysku i odlewu ciśnieniowego.

IVISION – niezwykle kreatywny producent pomocy elektronicznych. Oferują szeroki wybór lup wideo wyposażonych w dwie kamery, co umożliwia nie tylko czytanie tekstu, jak w większości dostępnych modeli ale i obserwację do dali.

O firmie

Nasza firma specjalizuje się w pomocach optycznych i nietypowych rozwiązaniach specjalistycznych w zakresie optyki okularowej. Oferujemy pełny zakres pomocy optycznych dla osób niedowidzących wiodących producentów z całego świata. Zaopatrujemy dziesiątki zakładów optycznych i centrów rehabilitacji wzroku.

doświadczone oczy

Doświadczone Oczy to rodzina produktów opracowanych specjalnie dla osób po 50 roku życia, które oczekują od swoich okularów więcej, niż są w stanie zaoferować tradycyjne rozwiązania. Produkty z tej serii wykorzystują unikalne rozwiązania optyczne oraz specjalne filtry światła widzialnego, aby zapewnić idealne widzenie w różnych sytuacjach dnia codziennego takich jak praca przy komputerze, jazda samochodem w nocy czy nadwrażliwość na światło.

pomoce dla słabowidzących

Jeżeli masz problem ze wzrokiem, którego nie da się rozwiązać za pomocą tradycyjnych rozwiązań okularowych, to najprawdopodobniej potrzebujesz jednego z produktów z tego działu. 

soczewki kontaktowe